В обласному центрі полiцейськi вилучили арсенал боєприпасiв. ФОТО

В обласному центрі полiцейськi вилучили арсенал боєприпасiв. ФОТО

У Кропивницькому до вiддiлу полiцiї надiслали повiдомлення про виявлення у примiщеннi одного з гаражних кооперативiв чималої кiлькостi заборонених речей. Про це повідомили у поліції області.
Об этом сообщает antitrust.in.ua со ссылкой на СМИ.

Полiцейськi вилучили близько однієї тисячi набоїв рiзного калiбру, кiлька корпусiв гранат i пiдривачiв, револьвер, порох, пневматичнi пiстолет та гвинтiвку. Також виявили нарковмiснi рослини.

До незаконного зберiгання боєприпасiв та наркотичних засобiв причетний 35-рiчний кропивничанин, який орендував гаражне примiщення.

«Нині громадянину повiдомили про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого частина 1 стаття 263 (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частина 2 стаття 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв без мети збуту) Кримiнального кодексу України» , – зауважив т.в.о. начальника Кропивницького вiддiлу полiцiї Сергiй Сухопар.

За скоєне особа може отримати покарання у виглядi позбавлення волi до 7 рокiв.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/v-oblasnomu-tsentri-politseiski-viluchili-arsenal-boepripasiv-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя